Frugal - Polski producent

Pojazdów wolnobieżnych


Sprawne funkcjonowanie firm możemy dziś zawdzięczyć elektrycznym pojazdom wolnobieżnym. Dzięki ich zastosowaniu praca staje się znacznie bardziej wydajna i przynosi widoczne efekty. Pojazdy te dbają bowiem o poprawę, udoskonalenie oraz skrócenie czasu pracy, ale też w dużym stopniu pomagają odciążyć pracowników z wykonywania cięższych obowiązków. 

Wydajne i niezastąpione w pracy pojazdy wolnobieżne 

Warto pamiętać, że elektryczne pojazdy wolnobieżne są przede wszystkim wyjątkowo bezpieczne zarówno dla osób, które się nimi poruszają, jak również dla ich otoczenia. Każdy z nich został doskonale przystosowany do miejsca, w jakim będzie użytkowany. Jako producent pojazdów wolnobieżnych zadbaliśmy o wszystkie najważniejsze elementy wyposażenia, zapewniając im doskonałą jakość wykonania oraz niezawodność w każdych warunkach. 

Pojazdy elektryczne wyróżniają się wyjątkowo trwałymi bezobsługowymi akumulatorami, które zapewniają im długą żywotność i komfortową jazdę. Solidna konstrukcja, niezawodny napęd oraz odpowiednio dostosowana do danego modelu moc, pozwalają im przewozić nawet duże i ciężkie ładunki. 

Gdzie sprawdzają się pojazdy wolnobieżne? 

Elektryczne pojazdy wolnobieżne swoje zastosowanie znalazły dziś w wielu sektorach gospodarki. Zadbaliśmy o doskonałe skompletowanie komponentów poszczególnych modeli, dzięki czemu w zależności od ich przeznaczenia pojazdy te świetnie sprawdzają się w magazynach, na halach produkcyjnych oraz platformach ładunkowych, jak również w ośrodkach wypoczynkowo-rekreacyjnych i w transporcie turystycznym w centrach miast. Pomagają w sprawnym i bezpiecznym przemieszczaniu się w otwartych i zamkniętych przestrzeniach, ale umożliwiają też przewóz osób oraz różnego rodzaju ładunków.  

Doskonała jakość pojazdów wielobieżnych Frugal

Największą zaletą pojazdów wolnobieżnych jest ich elektryczne zasilanie, które ma korzystny wpływ na środowisko naturalne. Są zeroemisyjne, a przy tym  wyjątkowo ciche. Ładować je można w dowolnym miejscu z dostępem do klasycznego gniazdka 230V, dzięki czemu nie musimy martwić się nieustannie zmieniającymi się cenami paliw. Jako producent pojazdów wolnobieżnych oferujemy szeroki wybór nowoczesnych, świetnie wyposażonych modeli, które idealnie sprawdzą się w każdym miejscu. Każdy z nich wyróżnia się oryginalnym i unikatowym designem oraz doskonałymi i niezawodnymi parametrami. 

Pasja Tworzenia

Polska marka, dobra marka. Najnowsze technologie, niesamowity design. Połączenie ekonomi i zastosowania dla każdego niezależnie od wieku.

Polski producent pojazdów wolnobieżnych

parallax background