Salony Electofun®

Pozwól nam zabrać Cię w podróż do świata elektromobilności


Electofun® centrum elektrycznych pojazdów miejskich rozpoczęło działalność 15 marca 2016 roku we Wrocławiu, uruchamiając pierwszy w Polsce salon sprzedaży elektrycznych pojazdów.


Obecnie sieć sprzedaży powiększyła się o kolejne salony Electofun i znajdujemy się już w 9 lokalizacjach w całej Polsce i trwają już prace nad otwarciem kolejnych salonów.

Salony firmowe znajdują się między innymi w Gdyni, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Od samego początku niezmiennie popularyzujemy elektromobilność, która w szybkim czasie staje się nieodłącznym elementem miejskiego stylu życia.

Nowy układ odniesienia

Elektryczna hulajnoga, podobnie jak elektryczny rower, zyskuje coraz więcej sympatyków głównie przez wzgląd na ekologiczny styl życia, oszczędność pieniędzy, rozsądne ceny, a także na łatwy i szybki sposób przemieszczania się.

Dostarczając naszym klientom bogatą ofertę produktów dajemy możliwość wyboru idealnie dostosowanego e-pojazdu spośród wielu renomowanych producentów.

Nasze salony

Electofun to dynamicznie rosnąca sieć salonów firmowych i popularny sklep online, w których zespół profesjonalnych doradców klienta z chęcią pomoże w dobraniu odpowiedniego e-pojazdu, a także zaproponuje najkorzystniejsze warunki zakupu najlepszych marek jak Focus, Haibike. Gazelle, Techlife, Ecobike, Lovelec, XLC, Bosch, Lapierre, Ghost, Riese Muller, Winora...

Misją sieci Electofun jest stworzenie w każdym wojewódzkim mieście w kraju minimum jednego salonu.

Zapraszamy do świata e-mobility

Wybierz się z nami na
wirtualny spacer!

parallax background

Dlaczego warto zaufać Electofun?

Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami elektromobilności, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Naszym celem jest dostarczanie jakości na wszystkich płaszczyznach – od profesjonalnej obsługi i oferty po dostarczanie nowych i ekscytujących doświadczeń.

Lokalizacje
salonów

Ul. Batorego 2,
40-061 Katowice

Tel.: 533 277 764

E-mail: katowice@electofun.pl

Otwarcie Grudzień 2022

Już niebawem kolejne miasto

Już niebawem kolejne miasto

Już niebawem kolejne miasto

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 19.00, soboty 10.00 - 16.00

Obserwuj nas na: