Marka Funscooter

Nowy poziom
elektrycznych hulajnóg


Lekka konstrukcja, potężna moc, unikalny design, tym jest właśnie Funscooter.


Polska marka, specjalizująca się w produkcji elektrycznych hulajnóg, która przede wszystkim skupia się na profesjonalnym wykonaniu wspartym technologicznymi rozwiązaniami.

Funscooter wywodzi się ze znanej i prężnie działającej marki Electofun, która umiejętnie przekuwa zdobyte doświadczenie oraz wiedzę na nowe innowacyjne koncepcje. Jest to hulajnoga elektryczna dostępna wyłącznie w sieci Electofun.

Dostosowany do potrzeb

Dla Funscootera wspólnym mianownikiem jest rozsądna cena w stosunku do wysokiej jakości produktu. Co ciekawe, prezentuje przemyślaną ofertę e-hulajnóg, kierując ją do młodych osób, które na co dzień żyją w szybkim tempie. Elektryczne hulajnogi to przyszłość, a Funscooter jest jej idealnym synonimem.

Odkryj przyjemność z jazdy

Hulajnogi elektryczne Funscooter cechują przede wszystkim niezawodne elementy konstrukcyjne, które bezpośrednio wpływają na to, że w trakcie jazdy można czuć się przyjemnie i komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie. Zwrotne, dynamiczne, praktyczne, a to przyda się na co dzień, ale też w weekendy.

Potężny silnik

Potężne silniki oraz pojemne akumulatory zapewniający spory zasięg - nawet do 65 km na jednym ładowaniu. Wyobraź sobie, że to dopiero początek długiej listy cech, za które pokochasz ten elektryczny środek transportu od razu!

Oszałamiające wrażenia z jazdy

parallax background

Jazda nigdy nie była tak przyjemna

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 19.00. Soboty od 10.00 - 16.00

Obserwuj nas na: