Elektromobilność najwyższej jakości

Producent pojazdów elektrycznych


Elektryczne pojazdy służą nam dziś nie tylko jako sprawny i ekonomiczny środek transportu, umożliwiający szybkie przemieszczanie się w centrach miast. Okazuje się, że coraz częściej swoje zastosowanie znajdują również w różnego rodzaju sektorach gospodarczych. Dzięki temu, że zasilane są energią elektryczną, nie wytwarzają szkodliwych i trujących dla otoczenia spalin, przez co nie zatruwają środowiska naturalnego.  

Zalety wynikające z użytkowania pojazdów elektrycznych

Zalet wynikających z użytkowania pojazdów elektrycznych jest bardzo dużo. Jedną z głównych kwestii, dla których coraz więcej osób decyduje się na ich zakup, są o wiele niższe koszty eksploatacji oraz serwisowania. Nie wydajemy pieniędzy na paliwo, bowiem do naładowania pojazdów wystarczy nam jedynie dostępne źródło zasilania. Co więcej, z uwagi na to, że elektryczne pojazdy mogą za darmo parkować w strefach płatnych postojów, oszczędzamy również na biletach oraz ewentualnych mandatach. Dzięki temu, że pojazdy te charakteryzują się mniejszą ilością części wchodzących w skład ich wyposażenia, nie są tak bardzo narażone na awarie. Zaoszczędzimy więc także na wymianie rozrządu, oleju, filtrów oraz wielu innych elementów. 

Doświadczony producent pojazdów elektrycznych gwarancją najlepszej jakości

Dostępne na rynku pojazdy elektryczne w zależności od swojego przeznaczenia charakteryzują się odmiennymi parametrami i możliwościami. Zadbaliśmy jako producent pojazdów elektrycznych o ich odpowiednie wyposażenie, by jak najlepiej sprawdzały się w miejscach, w którym będą użytkowane. Zaopatrzone zostały w wydajne baterie litowo-jonowe, które pozwalają na długą i efektywną pracę bez konieczności doładowywania akumulatora. Dzięki trwałym i odpornym zarówno na uszkodzenia jak i na warunki pogodowe oponom, pojazdy stawiają czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Za sprawą nowoczesnych rozwiązań technologicznych gwarantują bezpieczną i komfortową jazdę oraz bezproblemowe funkcjonowanie przez wiele lat. 

Pojazdy elektryczne – nieograniczone pole zastosowań

Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów, jakie składają się na elementy wyposażenia naszych pojazdów elektrycznych. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia ich bezproblemowe użytkowanie w każdych warunkach. Dzięki temu elektryczne pojazdy doskonale sprawdzają się do jazdy po mieście, na terenie ośrodków sportowych i rekreacyjnych, w halach produkcyjnych i magazynach, czy nawet po nieutwardzonych drogach poza miastem. Szeroki wybór dostępnych modeli pozwala na wybranie i dostosowanie takiego, który w danym miejscu sprawdzi się jak najlepiej.  

Polski producent pojazdów elektrycznych