Aktualności, media


Bądź na bieżąco z nowościami dotyczącymi Frelin w Polsce? Tutaj znajdziesz bieżące, aktualności, materiały prasowe, video, informacje i wszystko, co związane jest z naszą firmą.

Dzielimy się informacjami na temat Frelin, a także naszych wszystkich marek tak więc,  jeśli masz do nas jakieś pytania albo ciekawi Cię coś z życia firmy i chciałbyś uzyskać jakieś informacje, śmiało skontaktuj się z nami, postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Możesz napisać na adres e-mail: pr@frelin.pl

Zawsze na 100%

Rozwijamy się i cały czas poszukujemy nowych wyzwań.

Marki własne

Jeżeli potrzebujesz, plików graficznych z logotypami Frelin i naszych marek, znajdziesz je tutaj!

27 maja, 2024

Electofun kolejny sezon sponsorem Panthers Wrocław

Z dumą ogłaszamy, że marka Electofun kolejny rok wspiera wrocławską drużynę futbolu amerykańskiego, Panthers Wrocław. Nasze zaangażowanie w lokalną społeczność sportową jest odzwierciedleniem pasji do innowacji i ducha zespołowego. Współpraca z Panthers Wrocław to dla nas budowanie silnej relacji, która przekłada się na realne wsparcie zarówno na boisku, jak i poza nim. Dołącz do nas w kibicowaniu Panthers Wrocław w nadchodzącym sezonie. Razem możemy więcej – razem dla sportu, dla pasji, dla Wrocławia!
27 maja, 2024

Wideo podsumowujące 8 lat marki Electofun

Niedawno marka Electofun świętowała swoje ósme urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe wideo o początkach brandu oraz rozwoju, jaki przeszliśmy przez ten czas. Specjalne podziękowania dla założyciela i pomysłodawcy Electofun, Prezesa spółki Frelin, Tomasza Łabno za personalne zaangażowanie w projekt. Zachęcamy do obejrzenia!
16 kwietnia, 2024

Frugal na targach EKOTECH w Kielcach

Zespół Frugal odwiedził w kwietniu XXIV Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Kielcach. Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdej osobie, która nas odwiedziła. Wasza obecność była dla nas nie tylko okazją do nawiązania nowych, wartościowych relacji biznesowych, ale również czasem pełnym inspiracji i zdobywania nowej wiedzy.

Bądź na bieżąco śledź najnowsze trendy i wydarzenia.

Świat elektromobilności ulega ciągłym zmianom.  Aby osiągnąć maksymalne korzyści, niezbędna jest ciągła integracja.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00