Aktualności, media


Bądź na bieżąco z nowościami dotyczącymi Frelin w Polsce? Tutaj znajdziesz bieżące, aktualności, materiały prasowe, video, informacje i wszystko, co związane jest z naszą firmą.

Dzielimy się informacjami na temat Frelin, a także naszych wszystkich marek tak więc,  jeśli masz do nas jakieś pytania albo ciekawi Cię coś z życia firmy i chciałbyś uzyskać jakieś informacje, śmiało skontaktuj się z nami, postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Możesz napisać na adres e-mail: pr@frelin.pl

Zawsze na 100%

Rozwijamy się i cały czas poszukujemy nowych wyzwań.

Marki własne

Jeżeli potrzebujesz, plików graficznych z logotypami Frelin i naszych marek, znajdziesz je tutaj!

25 sierpnia, 2023

Frelin wzmacnia zespół i liczy na dynamiczny wzrost udziału w rynku.

W firmie Frelin doszło do znacznego wzmocnienia naszej struktury zarządzającej poprzez zatrudnienie dwóch wybitnych managerów, którzy cieszą się uznaniem w sektorze handlu detalicznego oraz branży ebike. Pan Marcin Szymczak objął stanowisko Dyrektora Handlowego w naszej organizacji, natomiast Pan Piotr Adamus objął stanowisko Dyrektora Rozwoju Sieci Sprzedaży. To strategiczne posunięcie, które wprowadza nową dynamikę i potencjał do naszego zespołu kierowniczego.
17 lipca, 2023

Hulajnogi elektryczne MiniWalker już w naszej dystrybucji!

Przedstawiamy innowacyjną markę hulajnóg elektrycznych, która właśnie zadebiutowała na polskim rynku! Jesteśmy przekonani, że nasz nowy model hulajnogi elektrycznej będzie rewolucją w przemieszczaniu się po polskich ulicach. Dowiedz się więcej z poniższego artykułu.
13 czerwca, 2023

Electofun z ambitnym planem rozwoju

Wrocławska sieć salonów Electofun z rowerami i hulajnogami elektrycznymi wdraża nowy sklep online i rozwija retail. Wprowadzenie sklepu online i rozwój retailu to strategiczne kroki Electofun, aby dotrzeć do jak największej liczby osób, które cenią sobie jakość, wygodę i ekologiczne podejście do podróżowania. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zakupy online czy odwiedzisz jeden z salonów Electofun, zyskasz pewność, że otrzymasz produkty najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę.
31 maja, 2023

Małopolska Joy Ride Festiwal 2023

Małopolska Joy Ride Festiwal to największa w Polsce impreza rowerowa łącząca najróżniejsze odmiany dwukołowej ekstremy. W trakcie trwającego trzy dni rowerowego święta, organizowane są olbrzymie targi rowerowe, a ponad tysiąc zawodników z Polski i sąsiednich krajów, rywalizuje w 10 różnych konkurencjach. W sezonie 2023 odbyły się 26-28 maja w Kluszkowcach. Electofun wyraźnie zaznaczyło swoją obecność.

Bądź na bieżąco śledź najnowsze trendy i wydarzenia.

Świat elektromobilności ulega ciągłym zmianom.  Aby osiągnąć maksymalne korzyści, niezbędna jest ciągła integracja.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00