Aktualności, media


Bądź na bieżąco z nowościami dotyczącymi Frelin w Polsce? Tutaj znajdziesz bieżące, aktualności, materiały prasowe, video, informacje i wszystko, co związane jest z naszą firmą.

Dzielimy się informacjami na temat Frelin, a także naszych wszystkich marek tak więc,  jeśli masz do nas jakieś pytania albo ciekawi Cię coś z życia firmy i chciałbyś uzyskać jakieś informacje, śmiało skontaktuj się z nami, postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Możesz napisać na adres e-mail: pr@frelin.pl

Zawsze na 100%

Rozwijamy się i cały czas poszukujemy nowych wyzwań.

Marki własne

Jeżeli potrzebujesz, plików graficznych z logotypami Frelin i naszych marek, znajdziesz je tutaj!

9 marca, 2023

23. edycja Targów EKOTECH pod znakiem innowacyjnych rozwiązań

W dniach 8-9.03 na targach Ekotech, które odbyły się w Kielcach, mieliśmy przyjemność zaprezentowania naszych elektrycznych pojazdów. Stawiamy na rozwój, innowacyjność i nowoczesność w branży elektromobilności, która napędza i rewolucjonizuje obecny transport. Elektromobilność ma ogromny wpływ na środowisko i zmiany zachodzące w nim - nasze pojazdy elektryczne są zeroemisyjne i energooszczędne. Już od dawna wiadomo, że elektromobilność to nie tylko samochody! Zapraszamy, na krótką relację z targów EKOTECH gdzie dowiesz się jak wykorzystać elektromobilność na co dzień.
1 marca, 2023

Electofun planuje otwarcie kolejnych 7 salonów

Progres rozwoju elektromobilności w Polsce jest widoczny i jesteśmy przekonani, że sprzedaż naszych pojazdów będzie rosła z każdym rokiem. Na pewno widać, że nasz sprzęt kupują mieszkańcy nie tylko największych aglomeracji, ale także średnich i małych miast. OmnichannelNews rozmawia z Tomaszem Łabno, prezesem i właścicielem spółki Frelin.
14 grudnia, 2022

Frelin sponsorem konkursu bezpieczna droga do szkoły

Bezpieczna droga do szkoły jest bardzo ważna dla każdego ucznia. Warto zadbać o to, aby dzieci mogły swobodnie i bezpiecznie dostać się do szkoły, nie narażając się na niebezpieczeństwo.
2 grudnia, 2022

Frugal – elektryczne pojazdy dla Twojej floty

W najnowszym wydaniu magazynu Fleet kilka słów od naszego Product Managera Krzysztofa.
5 września, 2022

Testy rowerów elektrycznych
marki Funbike

Przekazaliśmy trzy elektryczne rowery marki Funbike specjalistom z benchmark.pl. Sprawdź jak w ich testach wypadły modele naszych e-rowerów.

Bądź na bieżąco śledź najnowsze trendy i wydarzenia.

Świat elektromobilności ulega ciągłym zmianom.  Aby osiągnąć maksymalne korzyści, niezbędna jest ciągła integracja.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00