Aktualności, media


Bądź na bieżąco z nowościami dotyczącymi Frelin w Polsce? Tutaj znajdziesz bieżące, aktualności.

Dzielimy się informacjami na temat Frelin, a także naszych wszystkich marek tak więc,  jeśli masz do nas jakieś pytania albo ciekawi Cię coś z życia firmy i chciałbyś uzyskać jakieś informacje, śmiało skontaktuj się z nami, postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Możesz napisać na adres e-mail: pr@frelin.pl

Zawsze na 100%

Cały czas się rozwijamy i cały czas poszukujemy nowych wyzwań.

Marki własne

Jeżeli potrzebujesz, plików graficznych z logotypami Frelin i naszych marek, znajdziesz je tutaj!

Testy rowerów elektrycznych
marki Funbike


Przekazaliśmy trzy elektryczne rowery marki Funbike specjalistom
z benchmark.pl. Sprawdź jak w ich testach wypadły modele naszych e-rowerów.


Więcej

Wybory Miss Polonia 2022


Co roku w naszym kraju odbywają się wybory Miss Polski, w którym udział biorą najpiękniejsze Polki, walczące o zaszczytne miejsce i oczywiście bursztynową koronę królowej piękności. Nasza firma była jednym ze sponsorów tegorocznej edycji.


Oglądaj

Electofun nowym partnerem strategicznym Milko Mazury MTB


Od kilku lat jesteśmy zaangażowani we wspieranie i promowanie eventów rowerowych w Polsce. W tym roku bierzemy udział w trwających od kwietnia do września, kilkuetapowych maratonach rowerowych MTB organizowanych przez Stowarzyszenie Luz Grupa na Mazurach. Wraz z naszą obecnością w tym sezonie wyścigi E-Bike na stale wpisały się w cykl wydarzenia.


Więcej

Ogólnopolska kampania promocyjna wspólnie z HELIOS


Electofun wraz z największą pod względem liczby obiektów siecią kin HELIOS już od maja w 52 kinach w Polsce przed każdym seansem w tym topowymi premierami wyemituje spot reklamowy marki Electofun. Tym razem do produkcji spotu wykorzystane zostały pełne uroku Wrocławskie ulice. Wierzymy, że współpraca z grupą AGORA przyniesie wymierne korzyści i wzmocni promocję elektromobilności w Polsce.


Oglądaj

Electofun nowym partnerem WTS Sparty


Frelin sp. z o.o. dołącza do grona sponsorów Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego, w sezonie 2022  Cieszymy się z możliwości współpracy z WTS SPARTĄ WROCŁAW, drużyny, która wraz z kibicami motywuje nas do podnoszenia poprzeczki coraz wyżej.


Więcej

Rowerowa rewolucja


Wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Rowerowym przybliżamy temat rowerów elektrycznych i wyjaśniamy jak takim rowerem można jeździć dalej, szybciej i łatwiej.


Więcej

Tym razem sprawdzamy zasięg Funbike EVO M


Elektryczny EVO M to epokowy rower w dziejach e-rowerów, testujemy jego zasięg na pełnym naładowaniu baterii w różnym terenie i sposobie jazdy. Charakter tego napędu elektrycznego już na starcie daje dużą przewagę nad innymi modelami.


Zobacz

Artykuł o sieci Electofun


W magazynie dla pasjonatów jednośladów BikeBoard, który ukazuje się nieprzerwanie od 1996 roku, znalazły się materiał dotyczące naszej marki Electofun, w której poruszone zostały kwestie rowerów elektrycznych.


Więcej

10 tysięcy kilometrów

podczas Electofun Focus Demo Days


Kwiecień tego roku stał pod znakiem testów rowerów elektrycznych organizowanych przez sieć salonów z elektrycznymi rowerami i hulajnogami Electofun oraz Focus Bikes.


Więcej

Adam Kornacki testuje


Najnowszy materiał z testów Wózków Elektrycznych Frugal, które przeprowadził Adam Kornacki. Dziennikarz znany jest przede wszystkim z programów takich jak „Zakup Kontrolowany”, czy „Automaniak” emitowanych na antenie TVN Turbo.


Oglądaj

Piszą o nas na łamach magazynu „Bike Magazyn”


Zachęcamy do zapoznania się z artykułem o naszej marce Funbike, jaki pojawił się na stronie topowej gazety dla rowerzystów Bike Magazyn.


Więcej

Szykujemy niespodziankę gdy tylko przekroczymy 100 MLN obrotów rocznie

Frugal to marka tworzona przez ludzi z pasją do elektrycznych pojazdów. Jakość produktów i indywidualne podejście do klientów zawsze były i są naszym znakiem rozpoznawczym. Wywiad w magazynie Forbes z prezesem i założycielem marki Frugal Tomaszem Łabno.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00