Aktualności, media


Bądź na bieżąco z nowościami dotyczącymi Frelin w Polsce? Tutaj znajdziesz bieżące, aktualności, materiały prasowe, video, informacje i wszystko, co związane jest z naszą firmą.

Dzielimy się informacjami na temat Frelin, a także naszych wszystkich marek tak więc,  jeśli masz do nas jakieś pytania albo ciekawi Cię coś z życia firmy i chciałbyś uzyskać jakieś informacje, śmiało skontaktuj się z nami, postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Możesz napisać na adres e-mail: pr@frelin.pl

Zawsze na 100%

Rozwijamy się i cały czas poszukujemy nowych wyzwań.

Marki własne

Jeżeli potrzebujesz, plików graficznych z logotypami Frelin i naszych marek, znajdziesz je tutaj!

8 lutego, 2024

Frugal w nowy wydaniu magazynu Inżynieria i Utrzymanie Ruchu

W najnowszym numerze magazynu Utrzymanie Ruchu znajduje się artykuł poświęcony marce Frugal. Przedstawia on m.in. sposób utrzymania pojazdów, ich parametry techniczne i obszary zastosowania. Ponadto, w obszernym tekście “Optymalizacja operacji fabrycznych” można przeczytać wypowiedź Krzysztofa Piekuta, Product Managera marki Frugal, na temat technologii transportu wewnętrznego. Gratulujemy osiągnięcia tego sukcesu! Zachęcamy do zapoznania się z treścią.
20 listopada, 2023

W końcu to czego biznes potrzebuje od spółki FRELIN!

Flota rowerów elektrycznych i hulajnóg elektrycznych w kompleksowej i wielowymiarowej ssłudze adresowanej do pracodawców, hoteli, wypożyczalni rowerów i hulajnóg elektrycznych, a także dla wszystkich, którzy chcą profesjonalnie podejść do budowy floty z obszaru e-mikromobilności. Spółka FRELIN w oparciu o swoje kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze produkcji i sprzedaży rowerów elektrycznych, hulajnóg elektrycznych i wolnobieżnych pojazdów elektrycznych wprowadza na rynek nową usługę pod markę FRENT.
6 października, 2023

Ekspansja sprzedaży online i odświeżona platforma Electofun.pl

Sklep internetowy Electofun.pl ma kluczowe znaczenie jako kanał sprzedaży pojazdów elektrycznych. Electofun koncentruje się na strategii omnichannel, łącząc online i offline, aby dostarczyć spójne i wygodne doświadczenia zakupowe. Firma wprowadziła liczne usprawnienia, w tym funkcje porównywania produktów i kalkulatora rat kredytowych, aby ułatwić klientom proces zakupowy. Obecnie prowadzone są działania nad rozbudową oferty oraz wprowadzeniem platformy marketplace.
25 sierpnia, 2023

Frelin wzmacnia zespół i liczy na dynamiczny wzrost udziału w rynku.

W firmie Frelin doszło do znacznego wzmocnienia naszej struktury zarządzającej poprzez zatrudnienie dwóch wybitnych managerów, którzy cieszą się uznaniem w sektorze handlu detalicznego oraz branży ebike. Pan Marcin Szymczak objął stanowisko Dyrektora Handlowego w naszej organizacji, natomiast Pan Piotr Adamus objął stanowisko Dyrektora Rozwoju Sieci Sprzedaży. To strategiczne posunięcie, które wprowadza nową dynamikę i potencjał do naszego zespołu kierowniczego.
17 lipca, 2023

Hulajnogi elektryczne MiniWalker już w naszej dystrybucji!

Przedstawiamy innowacyjną markę hulajnóg elektrycznych, która właśnie zadebiutowała na polskim rynku! Jesteśmy przekonani, że nasz nowy model hulajnogi elektrycznej będzie rewolucją w przemieszczaniu się po polskich ulicach. Dowiedz się więcej z poniższego artykułu.

Bądź na bieżąco śledź najnowsze trendy i wydarzenia.

Świat elektromobilności ulega ciągłym zmianom.  Aby osiągnąć maksymalne korzyści, niezbędna jest ciągła integracja.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00