Frugal® to polska marka, która powstała we Wrocławiu, działająca od 2009 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwencji, dystrybuujemy pojazdy elektryczne najwyższej jakości. Stworzyliśmy dla nich największy w branży magazyn części zamiennych oraz profesjonalny serwis mobilny.
Pojazdy marki Frugal® to nowoczesne i w pełni ekologiczne maszyny korzystające ze świeżych technologii. W bogatej ofercie znaleźć można elektryczne pojazdy pasażerskie, pojazdy turystyczne, pojazdy przemysłowe, wózki golfowe i akumulatorowe, a nawet e-hulajnogi.

Nasze ekologiczne pojazdy elektryczne idealnie sprawdzają się w transporcie pasażerskim, w przewozie ładunków oraz na polach golfowych, co potwierdzą zadowoleni klienci z całej Polski. Dzięki ekologicznemu wizerunkowi znacznie zwiększają też prestiż miejsca, w którym funkcjonują.
Do swobodnego poruszania się wszystkimi pojazdami elektrycznymi Frugal® wystarczy prawo jazdy kategorii B oraz aktualna polisa OC. Pojazdy klasyfikowane są jako wolnobieżne, a ich prędkość ograniczona została do 25 km/h.

Dystrybucja oferty marki Frugal® odbywa się przede wszystkim w Polsce, gdzie posiadamy ponad 750 punktów detalicznych, oferujących elektryczne hulajnogi od największych sieci handlowych po wyspecjalizowane branżowe sklepy partnerskie. Frugal® jest dostępny również na Litwie, Łotwie, Estonii, Islandii, Rumunii czy w Niemczech.

Więcej o marce Frugal® na www.frugal.pl