Praca

Dołącz do najbardziej elektrycznego
zespołu w mieście!

Powitanie

Dzień dobry!
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W trakcie wypełniania formularza zostaniesz poproszona/-y o dołączenie pliku z CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnianie aplikacji.

Frelin Sp. z o.o. właściciel Frugal elektryczne pojazdy wolnobieżne zatrudni do oddziału w Gdyni ul. Morska 509, ambitną osobę z wysoką motywacją i chęcią do pracy w zgranym, młodym zespole na stanowisku: Specjalista ds. handlowych

Obowiązki:

  • Bieżące wsparcie działu handlowego i dyrektora oddziału
  • Ofertowanie i obsługa klienta
  • Prowadzenie bieżących spraw biurowych
  • Obsługa magazynu części zamiennych wraz z ich ewidencjonowaniem
  • Wsparcie serwisu mobilnego
  • Przygotowywanie pojazdów wolnobieżnych do wydania klientowi

Wymagania:

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym
  • Komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.