Praca

Dołącz do najbardziej elektrycznego
zespołu w mieście!

Powitanie

Dzień dobry!
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W trakcie wypełniania formularza zostaniesz poproszona/-y o dołączenie pliku z CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnianie aplikacji.

Frelin Sp. z o.o. właściciel takich marek jak Frugal, electofun, funbike, funscooter zatrudni do centrali we Wrocławiu przy ul. Granicznej 8a, na terenie parku ProLogis, ambitną osobę z wysoką motywacją i chęcią do pracy w zgranym, młodym zespole na stanowisku: Specjalista ds. e-commerce

Obowiązki:

  • wsparcie działu sprzedaży e-commerce,
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta,
  • obsługa baselinker i allegro,
  • obsługa reklamacji,

Wymagania:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomość specyfiki handlu internetowego,
  • znajomość PrestaShop mile widziana,
  • skrupulatność na bardzo wysokim poziomie,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • budżet na szkolenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.