Praca

Dołącz do najbardziej elektrycznego
zespołu w mieście!

Powitanie

Dzień dobry!
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W trakcie wypełniania formularza zostaniesz poproszona/-y o dołączenie pliku z CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnianie aplikacji.

Frelin Sp. z o.o. właściciel marki Frugal elektryczne pojazdy wolnobieżne, jednego z liderów elektromobilności zatrudni do oddziału w Gdyni ul. Morska 509, ambitną osobę z wysoką motywacją i chęcią do pracy w zgranym, młodym zespole na stanowisku: Product manager

Obowiązki:

  • Zarządzanie produktem elektryczne pojazdy wolnobieżne (sprzedaż, produkcja, marketing)
  • Ofertowanie i obsługa klienta
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Wdrażanie nowych produktów i rozwiązań
  • Prowadzenie bieżących spraw posprzedażowych
  • Współpraca z serwisem mobilnym
  • Współpraca z działem produkcji w języku angielskim

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku product managera min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat lub B2B + atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.