Praca

Dołącz do najbardziej elektrycznego
zespołu w mieście!

Powitanie

Dzień dobry!
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W trakcie wypełniania formularza zostaniesz poproszona/-y o dołączenie pliku z CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnianie aplikacji.

Electofun centrum elektrycznych pojazdów miejskich poszukuje do salonu firmowego w Warszawie ul. Pańska 98 ludzi z pasją na stanowisko: Młodszy Doradca klienta ds. elektrycznych pojazdów (elektryczne rowery, elektryczne hulajnogi).

Praca dodatkowa dla studenta na pół lub 3/4 etatu.

  • Nie boisz się pracy i nowych wyzwań?
  • Lubisz nowinki techniczne i jazdę na rowerze?
  • Wiesz co to elektryczna hulajnoga i dlaczego podbija serca użytkowników?

Ta praca jest dla Ciebie :)

Co oferujemy:

  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na pełny etat i umowę o pracę
  • Elastyczny grafik pracy również w soboty
  • Możliwość realnego awansu i rozwoju
  • Zdobycie cennego doświadczenia w obszarze obsługi klienta
  • Fajną atmosferę i koleżeńską współpracę
  • Niezbędne szkolenia techniczno-handlowe

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu sprzedaży
  • Dobór odpowiednich rozwiązań, produktów, akcesoriów
  • Podstawowa regulacja sprzętu przed wydaniem klientowi
  • Przyjmowanie reklamacji oraz ich rejestracja
  • Przyjmowanie dostaw
  • Przygotowywanie i wydawanie towaru

Praca zmianowa w godzinach

11-19 pon-pt

10-16 sobota

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.