Praca

Dołącz do najbardziej elektrycznego
zespołu w mieście!

Powitanie

Dzień dobry!
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W trakcie wypełniania formularza zostaniesz poproszona/-y o dołączenie pliku z CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnianie aplikacji.

Frelin Sp. z o. o. właściciel takich marek jak Frugal, electofun, zatrudni do magazynu we Wrocławiu przy ul. Granicznej 8a, na terenie parku ProLogis, ambitną osobę z wysoką motywacją i chęcią do pracy w zgranym młodym zespole na stanowisku: Magazynier

Obowiązki:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • kompletacja zamówień
  • rozładunek dostaw
  • inwentaryzacja
  • dbanie o porządek, drobne prace magazynowe

Wymagania:

  • staranność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres próbny, a po okresie próbnym umowa o pracę

Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.