Praca

Dołącz do najbardziej elektrycznego
zespołu w mieście!

Powitanie

Dzień dobry!
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W trakcie wypełniania formularza zostaniesz poproszona/-y o dołączenie pliku z CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnianie aplikacji.

Electofun centrum elektrycznych pojazdów miejskich poszukuje do salonu firmowego we Wrocławiu ul. Legnicka 49GA lub Wałbrzyska 6-8 ludzi z pasją na stanowisko: Doradca klienta ds. elektrycznych pojazdów

(elektryczne rowery, elektryczne hulajnogi)

  • Nie boisz się pracy i nowych wyzwań?
  • Lubisz nowinki techniczne i jazdę na rowerze?
  • Masz doświadczenie w branży rowerowej lub pokrewnej?
  • Wiesz co to elektryczna hulajnoga i dlaczego podbija serca użytkowników?

Ta praca jest dla Ciebie :)

Co oferujemy:

  • Wysokie premie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość realnego awansu i rozwoju
  • Zdobycie cennego doświadczenia w obszarze obsługi klienta
  • Fajną atmosferę i koleżeńską współpracę
  • Aktywny udział w rozwoju przedsiębiorstwa
  • Niezbędne szkolenia techniczno-handlowe

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta stacjonarnie i telefonicznie, fachowe doradztwo w zakresie elektrycznych pojazdów ( e-rowery, e-hulajnogi i pokrewne )
  • Dobór odpowiednich rozwiązań, produktów, akcesoriów
  • Podstawowa regulacja sprzętu przed wydaniem klientowi
  • Obsługa programu do fakturowania
  • Przyjmowanie reklamacji oraz ich rejestracja
  • Przyjmowanie dostaw
  • Przygotowywanie i wydawanie towaru

Praca zmianowa w godzinach:

11-19 pon-pt

10-16 sobota

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.