Praca

Dołącz do najbardziej elektrycznego
zespołu w mieście!

Powitanie

Dzień dobry!
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W trakcie wypełniania formularza zostaniesz poproszona/-y o dołączenie pliku z CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnianie aplikacji.

Electofun centrum elektrycznych pojazdów miejskich poszukuje do salonu firmowego w koncepcie electofun BASIC w Poznaniu ul. Polna, ludzi z pasją na stanowisko: Doradcy klienta

(elektryczne rowery, elektryczne hulajnogi)

  • Masz doświadczenie w branży rowerowej lub pokrewnej?
  • Nie boisz się pracy i nowych wyzwań?
  • Lubisz nowinki techniczne i jazdę na rowerze
  • Wiesz co to elektryczna hulajnoga i dlaczego podbija serca użytkowników?

Ta praca jest dla Ciebie :)

Co oferujemy:

  • Wysokie premie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość realnego awansu i rozwoju
  • Zdobycie cennego doświadczenia w obszarze obsługi klienta
  • Fajną atmosferę i koleżeńską współpracę
  • Niezbędne szkolenia techniczno-handlowe

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta stacjonarnie i telefonicznie oraz firm z regionu
  • Przygotowywanie rowerów i hulajnóg do wydania
  • Dobór odpowiednich rozwiązań, produktów, akcesoriów
  • Obsługa Comarch optima
  • Przyjmowanie reklamacji oraz ich rejestracja
  • Przyjmowanie i wydawanie dostaw

Praca zmianowa w godzinach:

11:00-19:00 pon-pt

10:00-16:00 sobota

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.