• Administracja
  • Wrocław
  • Oferta pracy jest już obsadzona

Frelin

Oferta pracy

Odkryj z nami nowe możliwości,
nasz zespół czeka na Ciebie!

Dzień dobry!
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W trakcie wypełniania formularza zostaniesz poproszona/-y o dołączenie pliku z CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnianie aplikacji.

Frelin Sp. z o.o. właściciel takich marek jak Frugal, electofun, funbike, funscooter zatrudni do centrali we Wrocławiu ul. Graniczna 8a, ambitną osobę z wysoką motywacją i chęcią do pracy w zgranym, młodym zespole na stanowisku: HR Manager

Obowiązki:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii działu HR.
  • Przygotowywanie i prowadzenie rekrutacji.
  • Wsparcie kadry managerskiej w procesach pracowniczych.
  • Zarządzanie i wprowadzanie do ERP Optima w module kadry danych pracowniczych.
  • Przygotowywanie dokumentów pracowniczych dla nowych etatów.
  • Dbanie o komunikację wewnętrzną i satysfakcję pracowników.
  • Opracowywanie i prowadzenie wspólnie z managerami ocen rocznych pracowników.

Wymagania:

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.
  • Doświadczenie w dziale HR minimum 2 lata.
  • Komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat.
  • Premie zadaniowe.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).
  • Budżet na kursy i szkolenia.

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.