• Sprzedaż
  • Katowice
  • Oferta pracy jest już obsadzona

Salon Electofun

Oferta pracy

Odkryj z nami nowe możliwości,
nasz zespół czeka na Ciebie!

Dzień dobry!
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W trakcie wypełniania formularza zostaniesz poproszona/-y o dołączenie pliku z CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) oraz udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.
Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnianie aplikacji.

Electofun sieć salonów z elektrycznymi rowerami i hulajnogami poszukuje do salonu firmowego w formacie MegaStore w Katowicach 73 Pułku Piechoty 1, ludzi z pasją na stanowisko: Doradca klienta
(elektryczne rowery, elektryczne hulajnogi, elektryczne skutery)

„Electofun stale się rozwija, a już dziś posiada 10 salonów firmowych w całym kraju i jest przedstawicielem wielu znanych marek jak Focus, Haibike, Riese&Muller, Gazelle, Bosch, Ecobike, Ghost, Winora, Kellys, XLC, Lovelec, Superior, Shimano, marki własne Funbike, Frugal i Funscooter”

Zakres obowiązków:

  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Obsługa klienta i rozwiązywanie problemów.
  • Dobór odpowiednich rozwiązań, produktów, akcesoriów.
  • Regulacja i przygotowanie produktu przed wydaniem klientowi.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie min. roczne w branży rowerowej lub pokrewnej.
  • Znajomość trendów i aktualnych wyzwań w branży rowerów elektrycznych.
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie premie uzależnione od wyników sprzedażowych.
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED.
  • Pracę w zespole z dużą pasją.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Niezbędne szkolenia techniczno-handlowe.
  • Uczestnictwo w targach branżowych i wydarzeniach w Polsce jak i Europie.

Praca zmianowa w godzinach:

11:00-19:00 pon-pt

10:00-16:00 sobota

Aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać przez formularz.